Co najważniejsze?

CO OZNACZA 14 LAT PLIMAT-U?

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w kształceniu językowym dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży i dorosłych, która zaowocowało licznymi sukcesami gimnazjalistów, maturzystów, laureatami olimpiad, dziesiątkami zdanych międzynarodowych egzaminów językowych telc i Cambridge , wsparciem Unii europejskiej oraz dwukrotną nominacją do nagrody gospodarczej Gryf Świdnicki

Lojalność, stabilność, skuteczność i praktyczność w opanowywaniu języka, którym zaufało już kilka tysięcy naszych słuchaczy indywidualnych i instytucjonalnych : Urzędu Miasta w Świdnicy, licznych zakładów stref ekonomicznych świdnickiej i żarowskiej

Innowacyjne metody nauczania, multimedia, tablice interaktywne oraz renomowane podręczniki z pasją wykorzystywane przez doświadczoną i profesjonalną kadrę najlepszych lektorów polskich i zagranicznych, którzy kochają uczyć

Monitoring postępów, frekwencji, indywidualne podejście do każdego ucznia, współpracę  z rodzicami, bezpłatny dostęp do internetowego dziennika zajęć oraz ujednolicony system poziomów zaawansowania według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (A1, A2, B1, B2, C1, C2)

Atmosferę nauki, której wyjątkowość, ciepło, serdeczność i humor owocują skutecznością w opanowywaniu języka obcego jako środka porozumiewania się, używania go w praktycznych sytuacjach, przełamywaniu barier głównie mówienia i rozumienia

Troskę o to, aby każdy etap kontaktu słuchacza i rodzica ze szkołą, od profesjonalnego testu kwalifikacyjnego, poprzez solidną naukę i egzaminy końcowe,  opierał się na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i relacjach, które sprawiają, że nauka w naszej szkole jest najlepszą inwestycją w przyszłość dzieci i młodzieży oraz sposobem na podniesienie kwalifikacji dorosłych – i to wszystko w przyjaznych cenach, z rabatami rodzinnymi i lojalnościowymi, podręcznikami w cenie kursu,  w doskonale wyposażonych, cichych i przytulnych salach  wykładowych.

KADRA

Podstawowymi kryteriami doboru kadry oprócz oczywistej konieczności doskonałej znajomości języka obcego są: warsztat metodyczny nauczyciela, jego doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikatywność, doświadczenie pedagogiczne, poczucie humoru i pasja do nauczania. Nasi lektorzy uczący języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego są absolwentami filologii, posiadajacymi wykształcenie wyższe i przygotowanie pedagogiczne. Wykazują pełny profesjonalizm i zamiłowanie do wykonywanego zawodu, są cierpliwymi i wrażliwymi pedagogami świetnie wyczuwającymi indywidualne potrzeby uczniów. Ich doświadczenie, otwartość, kreatywność i komunikatywność sprawiają, że każde zajęcia staja się niezapomnianą przygodą w poznawaniu języka obcego.

Podobne wymagania muszą spełniać wszyscy przyszli nauczyciele Centrum Językowego PLIMAT. Cały czas współpracujemy z tzw. "native speaker'ami", czyli osobami, dla których język angielski (bądź inny) jest językiem ojczystym.

Dwóch naszych lektorów jest egzaminatorami Europejskich Certyfikatów Językowych TELC.
Wszyscy nauczyciele regularnie biorą udział w konferencjach metodycznych organizowanych np. przez Oxford, Longman i Macmillan oraz IATEFL (międzynarodowa instytucja zrzeszająca nauczycieli języka angielskiego).
 

JĘZYK TO PODSTAWA!

  • Centrum Językowe jest otwarte dla każdego. Jeśli nie uczyłeś się języka lub znasz tylko kilka słów, zaczniesz od początku. Jeżeli jednak nie musisz zaczynać zupełnie od zera zaprosimy Cię na profesjonalny test online oraz rozmowę kwalifikacyjną, aby znaleźć  Ci doskonale dopasowaną grupę.
  • Nie bój się testu! To dla Twojego dobra! Nauczanie to nasza misja, więc nam zaufaj! Jeśli jednak wolisz nas wcześniej sprawdzić masz prawo do trzech lekcji, po których bez żadnych opłat czy konsekwencji możesz zrezygnować z nauki.
  • Na koniec kursu otrzymasz profesjonalnie wyglądające zaświadczenie z opisem kursu, oceną oraz poziomem zaawansowania według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
  • Jeśli chciałbyś zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy, zdać egzamin gimnazjalny czy maturę z języka obcego, zrobimy wszystko, aby Cię  doskonale przygotować. Jesteśmy licencjonowanym i doświadczonym ośrodkiem egzaminacyjnym certyfikatów telc, który co roku organizuje sesję egzaminacyjną ale z sukcesem przygotowujemy też do egzaminów Cambridge, ESOL, TOEFL, IELTS, ETS i innych.
 
 
Joomla Template: by JoomlaShack