2017/18? Startujemy!

Startujemy z nowym rokiem szkolnym 2017/18!

Wszystkie informacje są dostępne na platformie Langlion po zalogowaniu TYLKO dla zarejestrowanych słuchaczy, którzy na adres mailowy podany w formularzu rejestracji otrzymali swoje dane dostępowe (użytkownika i hasło)  Dotyczy to zarówno starych jak i nowych słuchaczy.

Plan zajęć jest gotowy od 12 września 2017. Prosimy o SPRAWDZENIE najlepiej po godz. 18.00, gdyż do tej godziny mogą jeszcze teoretycznie pojawić się zmiany.

Wszelkie prośby i uwagi prosimy zgłaszać poprzez platformę Langlion lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.). Do przygotowania umowy będziemy potrzebowali deklaracji co do sposobu płatności (jednorazowo, dwie raty, 9 rat) oraz wstępnej deklaracji, co do zdawania egzaminu Cambridge na koniec roku. Na swoim koncie Langlion każdy kursant będzie miał dostęp do szczegółów zajęć, obecności, płatności, regulaminu i umowy.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możesz się zalogować na platformę Langlion, skontaktuj się z nami jak najszybciej - najlepiej drogą mailową.

Rozpoczęcie zajęć: 13 września (grupy poniedziałkowo/środowe) oraz 14 września (grupy wtorkowo/czwartkowe), oprócz grup 1 x tygodniowo, które mogą zaczynać zajęcia dopiero po 17 września 2017 r.

Joomla Templates: from JoomlaShack