Uwaga! Startujemy!

Startujemy z nowym rokiem szkolnym 2016/17!

Wszystkie informacje będą dostępne na platformie Langlion po zalogowaniu TYLKO dla zarejestrowanych słuchaczy, którzy na adres mailowy podany w formularzu rejestracji otrzymali swoje dane dostępowe (użytkownika i hasło)  Dotyczy to zarówno starych jak i nowych słuchaczy.

Plan zajęć będzie gotowy najpóźniej 12 września 2016 wieczorem. Wszelkie prośby i uwagi prosimy zgłaszać poprzez platformę Langlion lub drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.). Do przygotowania umowy będziemy potrzebowali deklaracji co do sposobu płatności (jednorazowo, dwie raty, 9 rat). Na swoim koncie Langlion każdy kursant będzie miał dostęp do szczegółów zajęć, obecności, płatności, regulaminu i umowy.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie możesz się zalogować na platformę Langlion, skontaktuj się z nami jak najszybciej drogą mailową.

Rozpoczęcie zajęć: 14 września (grupy poniedziałkowo/środowe) oraz 15 września (grupy wtorkowo/czwartkowe)

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE DLA NOWYCH SŁUCHACZY ODBYŁY SIĘ:

7 września 2016 (środa) - j. angielski, sala 3, godz. 17.00 dla rodziców dzieci w wieku 4-9 lat (przedszkole + klasy 0-3)

8 września 2016 (czwartek) - j. angielski, sala 3

> godz. 17.00 - dla rodziców młodzieży w wieku 10-15 lat (klasy 4-6 + gimnazjum)

> godz. 18.30 - dla młodzieży w wieku 16-19 lat (szkoła średnia) oraz dorosłych

SZKOŁA W PSZENNIE oraz INNE JĘZYKI -  będziemy informowali kandydatów indywidualnie.

Joomla Templates: from JoomlaShack